Naše firma Vám dodá kvalitní kuchyně na míru. Kuchyňské linky vyrábíme na zakázku v různých variantách, rozdělených podle použitého materiálu a doplňků.

 

Kuchyně s dvířky z lamina
Cenově nejpříznivější materiál, který svojí jednoduchostí nabízí moderní vzhled a variabilitu barev. Výhodou je snadná údržba.

 

Kuchyně s foliovanými dvířky
Foliovaná dvířka jsou zhotovovány specializovanými výrobci. Materiál je frézován do různých tvarů a potažen folií různých dekorů a barev. Předností je barevná a tvarová stálost, vysoká tepelná odolnost, snadná údržba, odolnost proti opotřebení.

 

Kuchyně s masivními dvířky
Zakázkově vyrobená dvířka z přírodního dřeva, ošetřena voskem nebo transparentním lakem. Působí velmi efektně a promění vaši kuchyni v reprezentační prostor. Masiv je sice poněkud náročnější na údržbu, ale tu vám usnadní používání speciálních vosků a dalších přípravků.

 

Kuchyně s lakovanými dvířky
Nejmodernější varianta povrchové úpravy, vynikající svou kvalitou a tvrdostí. Lakované kuchyně mají neomezený výběr barev dle stupnice RAL. Taková kuchyně je velmi odolná proti vlhkosti či jinému poškození. Jejich cena je ale výrazně vyšší než cena dvířek vyrobených z laminovaných desek.

 

REALIZACE: